Masa Dekoru


Kına gecenizi tamamen zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Davet vermeyi düşündüğünüz alanda her zaman istediğiniz tarzda masa süslemesi olmayabilir birçok kına davet mekanında düğün süslemesi standart olarak sunulmaktadır ama kına süslemesi sunan mekan çok fazla bulunmamaktadır. Mekanınızı seçerken süsleme sizin için önemli ise neler sunduğuna mutlaka dikkat ediniz.


Sahne ve Taht Dekoru


Kına organizasyonunuzda sahne ve taht dekoru mekanın en önemli detayıdır. Kına yapacağınız mekanda taht ve sahne dekorunun kurulduğu alan mekanın baş köşesi diyeceğimiz alandır. Dans pistinin hemen yanı başına kurulan bu dekor kına yakma anından gelin çıkışına kadar birçok özel anın sergilendiği karenin içerisinde yer almaktadır. Hayatınız boyunca saklayabileceğniz güzel kareler ve daha şık bir davet alanı süslemesi hayal edenler için vazgeçilmez öncelik olmalıdır.


Kına Konseptleri


Kına gecesi denilince aklımıza ilk gelen renk tabiki de kırmızıdır. Geçmişten günümüze uzanan kına gecesinde son yıllarda organizasyon firmaları ile birlikte farklı renkler farklı konseptler kullanılmaya başlanmıştır.


Dekor Detayları


Mekan süslemesi yapmaya karar verdiğinizde ilk önce kına mekanınız size neler sunduğunu öğrenmeniz çok önemli bir konudur. Mekan ile anlaşma yapmadan önce mekanın size neler sunduğunu detaylı bir şekilde öğrenmeniz maddi olarak size avantaj sağlayacaktır. Mekanda kulanabileceğniz en önemli detaylar ses, ışık sistemi, sandalye modeli, prof.dj, pist ve podyum mekanın elinde var mı ve bunları kullanabilme durumunuzun ne olduğudur.